MÜNİH AŞK RİTÜELİ

Spiritüel danışmanlar, ilişkiyi şifalandırmayı, daha sağlıklı hale getirmeyi ya da giden aşkı geri döndürmeyi aşk ritüelleri ile mümkün olduğunu iddia etmektedirler. Spiritüel danışmanlar önceden yapabilecek istihare çalışmaları ile bu konuya dair ilahi rehberlikte alırlar.

 

Olumsuzluklardan arınıp, kişiye iyi gelmeyen enerjilerden, uzak durma ile başlamaktadır. Kişilerin, hiç gelişim göstermeden, değişmeden danışmanlardan bir şeyler istemeleri yanlış bir egodur. Kişilerde kendi gururlarını aşamama durumunda, karşı tarafın pişman olması beklenir ve mesaj atmak ya da aramak daha zor olur. Telepati yöntemi ile kişilerin istekleri ve inanmasıyla isteklerinin gerçekleşmesinin aşk ritüelleriyle mümkündür.

 

Aşk ritüelinde sadece aynı frekans boyutunda olan kişilerle etkileşim halinde olunur. Mesela herhangi bir kişi düşünüldüğü zaman aradan bir süre geçtikten sonra o kişinin telefon ettiği olur. Ya da bir mesaj attığı ‘’a ben de tam az önce seni düşünmüştüm. Ben arayacaktım ki sen aradın.’’ gibi durumlar gözlenmektedir.

 

Bunun gibi durumların tek sebebi, iki kişinin aynı frekans boyutlarında birbirlerine enerji göndermiş olmalarıdır ve bu iki kişinin de alıcılarının açık olmasıdır. Bu Aşk ritüellerini yapmak isteyen kişiler uzaktan danışmanlık alabilir, uzmanların kitaplarını okuyabilir ya da uzmanların internette var olan makalelerinden, videolarından destek alabilirler.

Peki Aşk Ritüel Çeşitleri Nelerdir?

  • Aşkta arınma ritüeli
  • Telepatik ritüeli (bağ kurma)
  • Kristal ritüeli (mesajlaşma)
  • Mıknatıs ritüeli
  • Kristal ritüeli (mesajlaşma)
  • Kristal ritüeli (mesajlaşma)Bağlılık ritüeli
  • Aşk enerji yağı
  • Elmalı aşkta mesaj alma ritüeli

 

Bu ritüellerin yapılması sonucunda kişilere 48 saat gibi bir sınırlama verilmektedir. Bu 48 saatte kişi ile sürekli akış halinde olunmalıdır ve enerji hissedilmelidir. İnanmak ve beklemek aşk için ritüeller noktasın da önem arz eder.  Eğer olumlu bir sonuç elde edilmez ise tekrar denenmelidir.

 

 

Anahtar Kelimeler: Spiritüel danışmanlar, aşk için ritüeller

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

+ +
WhatsApp chat