Münih Blokaj Temizleme Hizmetleri

Geçmişimiz geleceğimizi etkiler. Fakat olumsuz her olayın etkisini günümüzdeki bireyler çeker. Bunun için ise Münih blokaj temizleme hizmetleri verilmektedir.

Blokaj nedir sorusuna bir göz atalım. Blokaj geçmişteki yaşantılarımızın günümüze etkisidir. Geçmişte sadece bizim değil önceki soyumuzdaki kişilerin yaşantıları da etkilidir. Tüm soydaki kişilerin bizim ile bir bağlantısı bulunmaktadır. Halk arasında ah almak diye bir deyim vardır ve bu gerçektir. Eğer soyunuzdan birisi birisine bilerek ve ya bilmeyerek bir haksızlık yapmış ise sizin hareketlerinizi ve kaderinizi etkiler. Yani, blokaj geçmişteki olumsuz olayların size olan etkisidir.

Bu geçmişteki kötü olaylar günlük yaşantınızı bile olumsuz etkileyebilir. Bireylerin zamanda yapmış olduğu hatalar sizin kısmetinizi kapatıp huzursuz olmanızı sağlar. Huzursuz bir ortamda birey mutlu ve sağlıklı bir yaşama sahip olamaz.

Eğer sizde de bu tür bir olay olduğunu düşünüyor iseniz hemen bir medyuma gitmelisiniz. Uzmanı olan bir kişi bu olayı kolayca üzerinizden alacaktır.

Blokaj Temizleme Hizmetleri

Blokaj temizleme ise son derece basit gibi görünse de öyle değildir. Eğer blokaj temizleme hizmetleri almak istiyor iseniz medyuma bir küçüklük fotoğrafınız ile gitmelisiniz. Bu fotoğraf üzerinden bu temizleme işlemini gerçekleştirmektedirler.

Blokaj temizleme bir nevi geçmişin etkisinden kurtulmadır. Geçmişin etkisini kaldırıp normalde sahip olmanız gereken kısmete ulaşmanızı sağlar. Çünkü olumsuz blokajlar yüzünden bazı şeyler engellenir. Onlara ulaşmanızı geciktirir.

Fotoğrafın arkasına bazı şeyler yazılır. Bu yazılar sonrasında bireyin gerçekten bu blokaj temizlemesini istemesi gerekmektedir. Eğer gerçekten inanmazsa işlem olumlu sonuçlanmayabilir. Bireyin inancı üzerine kuruludur.

Fotoğrafı yakarak imha edilir. Bu sayede geçmişten kurtulur. Blokaj temizlenmiş olur. Fakat bu külleri mutlaka bir akarsuya bırakmalıdır.

Anahtar kelimeler: Münih blokaj temizleme hizmetleri, blokaj temizleme hizmetleri.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

WhatsApp chat