Münih Blokaj Temizleme Hizmetleri

Geçmişimiz geleceğimizi etkiler. Fakat olumsuz her olayın etkisini günümüzdeki bireyler çeker. Bunun için ise Münih blokaj temizleme hizmetleri verilmektedir.

Blokaj nedir sorusuna bir göz atalım. Blokaj geçmişteki yaşantılarımızın günümüze etkisidir. Geçmişte sadece bizim değil önceki soyumuzdaki kişilerin yaşantıları da etkilidir. Tüm soydaki kişilerin bizim ile bir bağlantısı bulunmaktadır. Halk arasında ah almak diye bir deyim vardır ve bu gerçektir. Eğer soyunuzdan birisi birisine bilerek ve ya bilmeyerek bir haksızlık yapmış ise sizin hareketlerinizi ve kaderinizi etkiler. Yani, blokaj geçmişteki olumsuz olayların size olan etkisidir.

Bu geçmişteki kötü olaylar günlük yaşantınızı bile olumsuz etkileyebilir. Bireylerin zamanda yapmış olduğu hatalar sizin kısmetinizi kapatıp huzursuz olmanızı sağlar. Huzursuz bir ortamda birey mutlu ve sağlıklı bir yaşama sahip olamaz.

Eğer sizde de bu tür bir olay olduğunu düşünüyor iseniz hemen bir medyuma gitmelisiniz. Uzmanı olan bir kişi bu olayı kolayca üzerinizden alacaktır.

Blokaj Temizleme Hizmetleri

Blokaj temizleme ise son derece basit gibi görünse de öyle değildir. Eğer blokaj temizleme hizmetleri almak istiyor iseniz medyuma bir küçüklük fotoğrafınız ile gitmelisiniz. Bu fotoğraf üzerinden bu temizleme işlemini gerçekleştirmektedirler.

Blokaj temizleme bir nevi geçmişin etkisinden kurtulmadır. Geçmişin etkisini kaldırıp normalde sahip olmanız gereken kısmete ulaşmanızı sağlar. Çünkü olumsuz blokajlar yüzünden bazı şeyler engellenir. Onlara ulaşmanızı geciktirir.

Fotoğrafın arkasına bazı şeyler yazılır. Bu yazılar sonrasında bireyin gerçekten bu blokaj temizlemesini istemesi gerekmektedir. Eğer gerçekten inanmazsa işlem olumlu sonuçlanmayabilir. Bireyin inancı üzerine kuruludur.

Fotoğrafı yakarak imha edilir. Bu sayede geçmişten kurtulur. Blokaj temizlenmiş olur. Fakat bu külleri mutlaka bir akarsuya bırakmalıdır.

Anahtar kelimeler: Münih blokaj temizleme hizmetleri, blokaj temizleme hizmetleri.

“Münih Blokaj Temizleme Hizmetleri” üzerine 2 yorum

  1. Siz bana sabırla beklememi söylediniz işlemleri uyguladınız şimdi ben sayenizde işim de oldukça başarılı yerlerdeyim teşekkürler Salih hocam size

    Cevapla
  2. merhabalar şuan bir işim olduysa evime ekmek götürebiliyorsam hocanın sayesinde bana yapılan olumsuz her işlemi kaldırdı Celalettin hocama sonsuz teşekkürler artık daha huzurluyum

    Cevapla

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat