Münih Blokaj Temizleme Hizmetleri

almanya blokaj temizliği

Geçmişimiz geleceğimizi etkiler. Fakat olumsuz her olayın etkisini günümüzdeki bireyler çeker. Bunun için ise Münih blokaj temizleme hizmetleri verilmektedir.

Blokaj nedir sorusuna bir göz atalım. Blokaj geçmişteki yaşantılarımızın günümüze etkisidir. Geçmişte sadece bizim değil önceki soyumuzdaki kişilerin yaşantıları da etkilidir. Tüm soydaki kişilerin bizim ile bir bağlantısı bulunmaktadır. Halk arasında ah almak diye bir deyim vardır ve bu gerçektir. Eğer soyunuzdan birisi birisine bilerek ve ya bilmeyerek bir haksızlık yapmış ise sizin hareketlerinizi ve kaderinizi etkiler. Yani, blokaj geçmişteki olumsuz olayların size olan etkisidir.

Bu geçmişteki kötü olaylar günlük yaşantınızı bile olumsuz etkileyebilir. Bireylerin zamanda yapmış olduğu hatalar sizin kısmetinizi kapatıp huzursuz olmanızı sağlar. Huzursuz bir ortamda birey mutlu ve sağlıklı bir yaşama sahip olamaz.

Eğer sizde de bu tür bir olay olduğunu düşünüyor iseniz hemen bir medyuma gitmelisiniz. Uzmanı olan bir kişi bu olayı kolayca üzerinizden alacaktır.

Blokaj Temizleme Hizmetleri

Blokaj temizleme ise son derece basit gibi görünse de öyle değildir. Eğer blokaj temizleme hizmetleri almak istiyor iseniz medyuma bir küçüklük fotoğrafınız ile gitmelisiniz. Bu fotoğraf üzerinden bu temizleme işlemini gerçekleştirmektedirler.

Blokaj temizleme bir nevi geçmişin etkisinden kurtulmadır. Geçmişin etkisini kaldırıp normalde sahip olmanız gereken kısmete ulaşmanızı sağlar. Çünkü olumsuz blokajlar yüzünden bazı şeyler engellenir. Onlara ulaşmanızı geciktirir.

Fotoğrafın arkasına bazı şeyler yazılır. Bu yazılar sonrasında bireyin gerçekten bu blokaj temizlemesini istemesi gerekmektedir. Eğer gerçekten inanmazsa işlem olumlu sonuçlanmayabilir. Bireyin inancı üzerine kuruludur.

Fotoğrafı yakarak imha edilir. Bu sayede geçmişten kurtulur. Blokaj temizlenmiş olur. Fakat bu külleri mutlaka bir akarsuya bırakmalıdır.

Anahtar kelimeler: Münih blokaj temizleme hizmetleri, blokaj temizleme hizmetleri.

Köln Blokaj Temizleme Hizmeti

almanya blokaj temizliği

Blokaj temizleme nedir?

 

Blokaj temizleme çalışması kişilerin auralarındaki negatif enerjileri yok etmeye yönelik çalışmalardan oluşmaktadır. Bu yok etme işlemi ise çakraların açılması ve negatif enerjiden arındırılması şeklinde olmaktadır. Auradaki negatif enerjiyi yok etmek ve temizlemek kişilerin yalnızca huzuru ve ruhsal dinginliğinde değil, ayrıca sosyal ve gündelik yaşamında da oldukça büyük faydalara sebep olacaktır. Çünkü kişilerin enerji alanları, yani diğer bir tabirle auraları ne kadar temiz ve açıksa yaşamları da bu denli yolunda ve huzurlu olacaktır. Yaşam kalitesini yükseltmek adına blokaj temizlemek çok önemlidir.

 

Blokaj temizleme nasıl yapılır?

 

Blokaj temizleme işlemi çakraların açılması ve temizlenmesi üzerinden ilerleyen bir dizi işlemden oluşur. Bu temizleme işlemleri beş farklı nokta üzerinden ilerlemektedir. Kişinin enerji alanı, ilişkileri, iş hayatı, maddi hayatı ve ruhsal gelişimindeki unsurlar bu beş noktanın temelini oluşturmaktadır. Tüm bu noktaların çakraları ve merkezleri farklı olduğu için tüm temizleme işlemleri ayrı ayrı titizlik gerektirmektedir. Bütün işlemlerin tamamlandığı toplam program için alanında uzman bir kişiden yardım almak olmazsa olmazdır. Bu sebeple Köln blokaj temizleme hizmeti teknolojinin nimetlerini kullanarak uzaktan seansları ile yanı başınızda olacaktır. Direkt olarak seansları yüz yüze gerçekleştirmeniz gerekmemektedir. Uzaktan seanslar da aynı işlevi görecek ve blokaj temizleme işlemi birebir şekilde size uygulanacaktır.

 

Blokaj temizlemenin faydaları nelerdir?

Negatif enerji hayatımızı farkında olduğumuzdan çok daha fazla etkilemektedir. Bu etki elbette ki olumsuz bir etkidir. Bu sebeple negatif enerjinin bizi çok etkilediğini düşünmeyen kişiler de blokaj temizliği sonrasında aradaki farka hayret etmektedir. Blokaj temizliği işlemleri kişilerin hayat kalitelerini oldukça yükselten ve ruhsal olarak onlara oldukça iyi gelen işlemlerden oluşmaktadır. Bu yüzden ertelenmemeli veya küçümsenmemelidir.

Hamburg Blokaj Temizleme hizmeti

almanya blokaj temizliği

Blokaj Temizleme Nedir?

Blokaj temizliği, bedendeki izlerden hareketle bilinç bölgelerindeki enerji temizliğini yaparak temizlenen bölgelerin yeniden programlanmasına da blokaj temizliği denmektedir. Enerji çalışması olan bu blokaj temizliği birbirinden farklı problem alanları için kullanılabilir.

Olumsuz düşüncelerden kurtulma ve pozitif olarak yaşama yöntemlerinden olan blokaj temizleme işlemi meditasyon merkezlerinde etkili olarak yapılabilmektedir. Blokaj temizliği bire bir yani yüz yüze uygulamanın yapılamadığı zamanlarda uzaktan terapi yöntemiyle de yapılır.

Kariyer ve maddi durumları sağlamak içinde yapılabilen blokaj temizlemede;

 • Şanssızlık
 • İş bulma
 • Ruhsal denge düzeni
 • Sürekli oluşan aksilik ve tersliklerden kurtulma
 • Şiddetli geçimsizliklerde ve bu gibi daha birçok olaylardan kurtulmak ve korunmak için tercih edilmektedir.

Şans ve bereket arttırmak için kullanılan aura yöntemlerinden olan blokaj temizleme kişilerin mutlu olarak olumlu olaylar ile karşılaşmasına yardımcı olmaktadır.  İlk defa yapacaklar için tek seanslık bir durum olmamaktadır. Bu yüzden düzenli olarak seanslarda bulunarak işleri yoluna koymak mümkün olmaktadır.

Fiziksel ve zihinsel olarak kullanımı yapılan blokaj temizlemede birebir çalışma söz konusu olmaktadır. Bu yüzden kişiler belirli zamanlarda aura görme yöntemini de deneyerek blokaj temizlemeyi de yapabilmektedir.

Blokaj Temizleme Teknikleri

Yaş sorunu olmadan yediden yetmişe tüm kişilerde uygulanan blokaj temizleme işleminde belirli süre gerekli olmaktadır. Yavaş yavaş etkisi bulunan temizleme işleminde kişilerin yapması gereken tek unsur inanç ve olumlu düşünme olmaktadır.

Bu teknikleri tercih eden kişiler arasında olumlu işler ile karşılaşmanın yanı sıra kısmet açma ve sürekli ters giden işleri düzeltmede bulunmaktadır. yapılan blokaj temizleme işleminde her seansta kendi belli eden olumlu düşünce ile kişilerin işleri de rayına girebilmektedir. Seansların sonuçlanması ile de birden fazla olumlu işlerin olması da yapılan çalışmalarda görülmektedir. Bu yüzden kişiler blokaj temizleme işleminde mutlu olmak ve hayatını düzene getirme şeklinde de tercih etmektedir.

 • Enerji temizliği
 • Çakra temizliği
 • İlişki blokajı temizleme
 • Para blokajı temizleme
 • Ruhsal olarak blokaj temizleme gibi daha birçok farklı alanlarda yapılabilmektedir.

Frankfurt Blokaj Temizleme Hizmetleri

almanya blokaj temizliği

Bazen insanlar ne kadar uğraşsalar da istekleri şeye ulaşamazlar. Sanki bir şey onları istedikleri şeyden mahrum bırakıyordur. Bunun sebebini ise bir türlü anlayamamaktadırlar. Aslında bunun sebebi kısmetinizin kapatılmasıdır. Kısmetinizi kapatan şey ise blokaj dediğimiz sizin geçmiş yaşantınızdır. Yurtdışı için uzaktan hizmet veren Frankfurt blokaj temizleme hizmetleri arasından birini seçebilirsiniz. Bu sayede kapanan kısmetiniz açılacaktır.

Blokaj nedir diye bir soru sorulduğu zaman geçmişteki yaşantıların hepsidir. Sadece sizin deneyimlediğiniz yaşantılar değil aynı zamanda sizden önceki kişilerin yaşamış olduğu tüm yaşantıları içermektedir. Tüm bu geçmişte bulunan olumsuz olaylar ise hayatınızı olumsuz olarak etkileyebilmektedir. Yani dedenizin dedesinin birinin hakkını yemesi sizin kısmetinizi kapatabilir. Geçmiş ile kurulan bu kuvvetli bağ sizin normal yaşantınızı çok kötü şekilde etkileyebilir.

Blokaj Temizleme Hizmetleri

Bazen insanlar her yönden kısmetsiz olduğunu düşünür ki bu doğrudur. Ya aradığı eşi bulamaz ya da alması gereken hakkı alamaz. Bunun sebebi geçmişimizdeki olayların bizi bırakmayışıdır. Bu gibi durumlardan kurtulmak için ise blokaj temizleme hizmetleri verilmektedir. Bu hizmetler sayesinde geçmişinizden kurtulmanız sağlanır.

Sizin kısmetinizi kapatan ve kötü günler yaşamanıza sebep olan olay ile bağınız koparılır. Bunun için ise uzman bir kişiye ihtiyaç duymaktasınız. Bu sebeple uzaktan hizmet ile Frankfurt’a hizmet verilmektedir. Bu sayede sıkıntı yaşayan herkes iletişim kurup bu kötü kaderden kurtulabilir.

Blokaj temizliği için gerekli olan bir şey vardır. O ise çocukluğunuza ait bir fotoğraftır. Bu sayede geçmişiniz ile olan bağınız koparılmaya çalışılır. Fotoğrafın arkasına bazı şeyler yazılır. Bu yazı yazılmadan önce bireye inancı konusunda sorular sorulur. Unutmayın ki inanmazsanız asla gerçekleşmez. Ardından fotoğraf yakılır ve külleri akarsuya atılır.

Anahtar kelimeler: Frankfurt blokaj temizleme hizmetleri, blokaj temizleme hizmetleri.

Düsseldorf Blokaj Temizliği

Blokaj temizleme, alternatif psikoloji olarak ön plana çıkmaktadırvegünümüzdeartık pek çok kişininde  uygulamayıve tercih ettiği oldukça da yararlı olan hizmetler arasında yer almaktadır. İnsanlar gündelik hayatlarında pek çok olaydan farkı yerlerde, farklı şekillerde etkilenebilmektedir bu da psikolojinin oldukça geniş bir alan kapladığını göstermektedir.

Günlük hayatta atılmış olan her adım, kişilerin verdikleri kararların ya da bir olay hakkında verdiklerihükümlerinasıl kaynağı aslında bilinçaltında gizli bir haldedir. Bilinçaltı, sonu olmayan uçsuz bucaksız bir alandır ve burada bilinçaltında olunmayan travmalar anılar ve daha pek çok yaşantılar saklıdır. İnsanları etkileyen ve aslında hiç farkında olmadıkları olaylar aslında bilinçaltında bulunabilir ve onlar oradan çekip çıkarılabilir. Blokaj işlemi de tam burada ortaya çıkmıştır ve bu işlem son derece önemli bir çalışmadır.

Blokaj temizleme tekniği hem kişilerin kendileri için hem de etrafındakiler için çok yönlü olarak kullanabileceklerietkili bir sistemdir. Temizlikleri yaparken bireylerin negatif enerjileri ve blokajlarıbilinçaltlarındansilinecektir. Üstelik uzaktan bu temizleme işleminin yapılması gibi alternatiflerde vardır. Bu yerlerden randevu aldığı zaman sessiz bir odada uzanıp kliniğin belirlemiş olduğu saatte uzmanlar minimum yarım saat boyunca kişilerin yaşadıkları blokaj birikimi yani tıkanıkları üzerinde çalışıyorlar. Çalışma sonunda ise kişide rahatlama ve vücuttaki enerji çalışması hissediliyor. Daha sonrasında ise rahatlamadan dolayı uykuya dalınabiliyor ve bu çalışma bir müddet daha devam edebilmektedir.

Blokaj Temizleme Enerjisinin Bazı Faydaları;

 • Auradaki negatif enerjiler blokajlar temizlendiği zaman kişilerde şans ve bereket artacak ve hayatlarında olumlu bir akış başlayacaktır.
 • Kişilerin daha mutlu, daha sevgi dolu olmasını sağlar.
 • Kişilerde kariyer ile ilgili amaçlar gerçekleştirilmesini engelleyen tüm negatif enerji sorunları ve blokajları silerek  hızlı bir ilerleme görülecektir.

Berlin Blokaj Temizleme

Falcı Leipzig

 

Alternatif tıp arasında sayılan enerji bilimi, bireylerin fiziksel varlığının dışarıya enerji alanları vasıtası ile yansımasını konu almakta ve bazı ruhsal ve psikolojik rahatsızların da sebebi olabilecek unsurları incelemektedir. Bu enerji alanı, bilinçaltı temizleme yöntemleri arasında Almanya merkezli Berlin blokaj temizleme seanslarımız da yer almakta olup, spiritüel danışmanlarca gerek uzaktan gerekse birebir görüşme usulü ile çakra ve blokaj temizliği yapılarak bireylerin daha kaliteli bir yaşam sürmesinin önü açılmaktadır.

BİLİNÇALTININ GÜCÜ: BLOKAJ TEMİZLİĞİ

Bilinçaltı, bireylerin yaşamları boyunca etkilendikleri olaylar, anılar, travma gibi durumların saklandığı ortam olarak sonsuz bir yapıya sahiptir. Fakat bazı zamanlar bireyleri etkileyen negatif olaylar bilinçaltından geçerek enerji merkezi olan çakraları etkilemektedir. Bilinçaltının gücü bilinmekle birlikte blokaj adı verilen bilinçaltı temizleme seanslarında:

 • Renklerin farklı dalga boyları görüntülerini içeren renk terapisi,
 • Her kristalin farklı bir yapıda olduğu bilinmekle birlikte tedavi amaçlı kullanılmasını ele alan kristal ile tedavi,
 • Çiçek özlerinin kullanıldığı çiçek özü tedavisi,
 • Meditasyon gibi farklı ruhsal çözümleme terapileri ile çakra açma seansları yer almaktadır. Bu sayede bireyler bilinçaltlarını boşaltarak daha temiz bir düşünme olanağına sahip olmaktadır. Gerçekleştiren bilinçaltı temizliği bireylere her alanda daha aktif olma, sağlıklı düşünme ve enerjik olma gibi yetiler de kazandıracaktır.

Bilinçaltı Temizleme Nedir?

Bilinçaltı, her bireyin gün boyu, yıllar itibari ile etkilendiği, hayatında yer eden olayların biriktiği bir alan olarak kimi zaman negatif unsurlar ile dolmakta ve bunun bir sonucu olarak da bireyler net düşünememe, psikolojik sorunlar gibi çeşitli rahatsızlar yaşayabilmektedir. Bu durumda ise bilinçaltı temizleme yapılarak:

 • Kötü anılardan kurtulma,
 • Basiretsizlikten kurtulma,
 • Kısmetin açılması gibi sonuçları elde etmek mümkündür.

Çakra Açma Nasıl Olmaktadır?

Çakralar bilinçaltında yatan stresten, negatif düşüncelerden ve psikolojik travmalardan dolayı tıkanarak başta ruhsal olmak üzere çeşitli huzursuzluk sorunlarına yol açabilmekte olup buna bağlı olarak bireylerin yaşam kalitesi düşebilmektedir. Çakra açma ve bilinçaltından bu kötü düşüncelerin temizlenmesi için Berlin merkezimiz uzman spiritüelistler ve danışmanlar ile uzaktan ve birebir görüşmeler ile seanslar düzenlemekte ve iyi bir yaşamın kapılarını aralamaktadır.

Anahtar kelimeler Berlin blokaj temizleme, Bilinçaltının gücü, bilinçaltı temizliği, bilinçaltı temizleme, Çakra açma

 

 

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat