MÜNİH İLİŞKİ ANALİZİ

İlişki analizi nedir? Hayat birleştirmeyi düşünülen eş adayı ile birlikte yapmak isteyen kişinin doğum bilgilerinden oluşan iki haritanın eşleştirilerek evlilik için doğru zamanı, her iki tarafın zayıf ve güçlü yanlarını boşanma noktasının olup olmadığını gösteren analiz türü olarak adlandırılmaktadır. Özel hayatta birlikte olmayı planlanan kişi ile ardaki uyum merak ediliyor ise ilişki analizi yapılabilir ve gelecekte ilişkinizde kişileri nelerin beklediği öğrenilebilir.

 

Astroloji konusuna meraklı olan kişilerin en fazla merak ettiği konular arasında ilişkiler, aşk ve evlilik bulunmaktadır. Astrolojiye inanmadığını söyleyen kişiler bile konu ilişki, aşk ve evlilik olduğu zaman meraklı bir tavır içerisine girmeye başlarlar. Astroloji gerçekten de bu tür konularda merek eden insanlara çeşitli ipuçları ve bilgiler vermektedir.

 

İnsanların yıldız haritasına bakıldığı zaman hangi burca sahip insanlar ile daha iyi anlaşabileceği ve hangi burca sahip olanlar ile evlenebileceği belli olabilmektedir. Ayrıca astroloji sayesinde kişilerin ne tür bir ilişki yaşandığı, ilişkide kişileri nelerin beklediği ya da kişinin ne tür bir eş isteyip, aradığı ortaya çıkabilmektedir. İlişki ritüeli konularında ilgili ve merakı olan kişiler için uzaktan yapılan analizler günümüzde yer almaktadır. Buna ek seçenek olarak da astronomi alanında uzman kişilerin eğitim setleri, kitapları da bulunmaktadır. İnternette yer alan makale ve videolarından da yararlanılabilir.

ASTROLOJİ’DE AŞK, İLİŞKİLER VE EVLİLİK KRİTERLERİ

  • Kişiler kendi haritalarına bakarak, hangi burçlarla daha iyi anlaşırlar, hangi burçlardan kendisine eş adayı çıkar, aşk durumları nedir gibi önemli derecede bir fikir edinebilirler
  • Tabii bu konuda haritanın bir bütün olduğunu ve asıl incelemenin daha detaylı olduğunu hatırlatmak gerekir.
  • Amaç, astrolojiyi biraz bilenler veya hiç bilmeyenler için kendi haritalarına bakarak ve partneri ile ikili harita karşılaştırmalarını pratik bir şekilde yaparak az da olsa tatmin edici bir fikir elde edinmesidir.

 

 

Anahtar Kelimeler: İlişki analizi nedir? İlişki ritüeli

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat