Münih Spiritüel danışmanlık hizmetleri

Başımıza gelen olayların, düşüncelerimiz ve olaylara yüklediğimiz anlamlar ile şekillendiğini kabul ettiğimiz zaman ve her şeyin bizim seçimlerimizden kaynaklandığı ve sonucu olduğunu fark ettiğimiz de, ruhsal gelişime yönelik uygulama adımlarına geçebileceğiz demektir. Üzerinde düşündüğümüz her kavram üzerinde tartışarak, kendimizi bu doğrultuda yeniden programlayarak, içsel gücümüzü açığa çıkartabilmemizde mümkün. İşte tüm bunlar spiritüel danışmanlık ile ilgili alanlardır. Spiritüel, öteki yaşam olarak adlandırılsa da, var olduğumuzu bilerek, uygulamalar ile hayatımızı negatif çerçeveden pozitif çerçeveye geçişimizi sağlamaktadır.

Münih Spiritüel danışmanlık ve koçluk

Hayatımızda bazen işimiz, ilişkilerimiz, evliliğimiz ve daha pek çok şey iyi gitmeyebilir. Örneğin, istediğimiz bir işe tam girdik derken öte yandan bir sağlık sorunu ile karşılaşabilir ya da evliliğimiz, ilişkimiz kötüye gidebilir veya durum tam tersi olarak gelişebilir. İşte tam da bu nokta da spiritüel danışmanlık hizmetleri ile üzerimizde bulunan tüm bu negatif olayları evrenin enerjisi ile pozitife çevirebiliriz. İşinde uzman bir spiritüel danışman ile uzaktan seanslar ile çalışmalar yaparak, hayat enerjimizi yükseltip, ruhsal farkındalığımızı arttıra biliriz. İşinin ehli spiritüel danışman, kişi her nerede olursa olsun ona danışmanlık ve koçluk edebilmektedir.

Münih Spiritürel eğitim faydaları

Ruhumuz her zaman daha büyük bir ifadeye açılan bir varlıktır ve bizim bura­da bulunma amacımız, ruhsal bir varlık olarak gelişmek ve bü­yümektir. Dünyada ki birçok bireylerin sıkça karşılaştığı durumlardan bir tanesi, kim olduğunu ve dünyanın ne olduğu ile alakalı yanlış bir takım tanımlar ve odak noktaları ile yaşamaları ve buna farkına varmamalarıdır. Spiritüel eğitim sonrasında tüm bu odak noktaları değişmekte ayrıca kişide duygu, davranış ve düşüncelerini daha kolay kontrol edebilmekte, özgüveni yükselerek daha sorumluluk sahibi kişiler olmaktadırlar.

 

Anahtar kelimeler: spiritüel danışmanlık, Spiritüel, spiritüel danışmanlık hizmetleri, spiritüel danışman, Spiritüel eğitim

 

 

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat