Münih Usui reiki hizmetleri

Usui reiki, binlerce yıl önce ilk olarak Tibetli Lama’ların RAKU-KEİ adı altında uyguladıkları bir tedavi yöntemidir. Günümüzdeki adı ile Usui reiki, Japoncada evrensel yaşam enerjisi anlamı taşımaktadır. Usui reiki, 19. yüzyılda Doktor. Mikao Usui tarafından Japonya’da tekrar ortaya çıkarılmıştır. Ruhani şifa bulma olarak tanımlanan usui reiki uzman kişiler eşliğinde uygulanmaktadır.

Münih Usui reiki amacı

Herhangi bir insanın vücudunda oluşmuş dengesizlik ve negatif enerjiyi, kendi bedenimizde yer alan enerjiyle dengeleyerek hem ruhsal hem de fiziksel iyileşme sürecini başlatmak amacı ile yapılan usui reiki, bu konuda usui reiki eğitimi almış uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Yapılan birçok araştırma ile usui reiki uygulanan hastaların hızlı bir şekilde iyileştikleri gözlemlenerek, normal tedaviye ek tüm gerginlikler gibi etkilerin yok olmaya başladığı fark edilmiştir. Evrensel enerji Usui reiki uygulayıcıları tarafından kullanılan doğal bir enerji türüdür. Usui reiki uygulayıcısı bu enerjiye daha güçlü bir şekilde ulaşmaktadır, çünkü onun aldığı uyumlamalar bedenin enerji kanallarındaki blokları temizlemiştir. Uyumlamalar ayrıca şifacının kendi yaşam enerjilerini artırmakta ve kişiyi usui reiki’nin kaynağına bağlamaktadır. Usui reiki uygulaması, uzmanlar tarafından uzaktan uygulamalar ile de birçok kişiye şifa olmuştur. Usui reiki hizmetleri veren yerlerden uzaktan da alınabildiğinden dolayı, şifacı ile aynı ortamda olunmasına gerek yoktur.

Münih Usui reiki nelere etki eder

Usui reiki zihinsel, fiziksel, duygusal ya da spiritüel olsun acı duymayı yatıştırmaya yardımcı olmaktadır. Bu, usui reikinin iyileştirebileceği anlamına gelmektedir. Usui reiki uyumlaması ile herhangi birinin herhangi bir hastalıktan bir veya daha çok Usui reiki uygulaması ile iyileşeceğinin bir garantisi bulunmamaktadır. Çoğu zaman Usui reiki çalışmaları ile beraber kullanıldığı zaman tıbbi tedavinin etkilerini güçlendirmektedir. Usui reikinin prensibi zarar vermeme ve herhangi bir zarar verici amaç için kullanılamayacağıdır.

 

Anahtar kelimeler: usui reiki , usui reiki eğitimi , Usui reiki uygulaması, Usui reiki uyumlaması, Usui reiki çalışmaları

 

 

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat