Berlin Aşk Ritüelleri

Aşk ve bereketinizin önündeki en önemli engel sizsiniz. Diğer engellerin de yine sizinle ilgili olduğunu ve bunu kaldıracak ritüeller ve uygulama şekillerinin de olduğu bilinmektedir.

Aşk ritüeli başlamadan önce geçmişi kısaca arındırmak, kimleri tek tek affetmiş ya da bağlarını kesmiş olmanız gerekiyorsa onarlı not edin. Bu kişileri tek tek karşınıza getirerek, onlardan size uzanan ‘’ eterik kordon’’ yani sevgi olmayan bağları hayırlısıyla, mutlulukla makas ile kesin. Geçmişten yaşam derslerinizi de alarak aranızda sevgi bağı olmayan kişileri hayatınızdan atın ve kendinizi rahat bırakın. Aşk ritüellerini sırayla inceleyelim

Mıknatıs ritüeli

Sevdiğiniz kişi ile kendi resminizi yüz yüze gelecek şekle getirin ve ortasına bir küçük mıknatıs koyun. Resimleri kenardan zımbalayın. Dolunay gecesinde bu zımbalanmış resimleri karanfil ile tütsüleyip kırmızı ipek kumaşa yerleştirerek kumaşın kenarından dikin.

Hazırladığınız bu ipekli aşk ritüeli yatak odasında gizli bir çekmeceye yerleştirin.  Bu ritüelin hazır olduğu geceden başlayarak yedi gece karşı tarafa ‘’ seni seviyorum- sana teşekkür ediyorum’’ deyin. Yine yedi gece boyunca bilinçaltınıza görev verin ve karşı taraf ile ne mesaj almanız gerektiğini sorun.

Aşkta arınma ritüeli

Aşkınız ve ilişkinizle alakalı yaşadığınız sıkıntılardan yola çıkarak ince uzun beyaz bir kâğıda siyah kalem ile aşağıdan yukarıya doğru yazın. Yalan, ilgisizlik, kıskançlık gibi konulardaki şikâyetler dile getirilir. Bu kâğıdı su dolu kaba doyun ve 21 gece buzlukta bekletin. 22.günün sabahı bu kâğıdı ‘’ aksın gitsin bizden çıksın’’ anlamında suya bırakın.

19 başak ritüeli

Bereket sembolü olan on dokuz kurutulmuş başağı altın sarısı ip ile bağlayın. Bu ipin ucundan keserek para cüzdanınıza koyarak yedi gece ev veya iş yerinizdeki bereket köşenizde bekletin. Sekizinci günün sabahı bu başakları zengin, başarılı ve bol bereketli kişilere dağıtın.

Bereket yastığı

Aşk ritüel çeşitlerinden bereket yastığının içine kurutulmuş gül yaprağı, Kişniş tohumu ve demir parayı mor ipek kumaşa koyun. Kumaşı yastığı içinde bir gece bekletin. Bu yastıkla 21 gece uyuduktan sonra mesajcı rüyalarınızı melek günlüğünüze not edin, son olarak parayı toprağa gömün.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat