Berlin Celalettin Salih Dost Ritüelleri

Psikoloji alanında en çok çalışmanın yapıldığı ülkelerden biri de Almanya’dır. Hem çalışma alanının hem de uzman kişilerin genişliği ile dikkat çekmektedir. Yabancı uzmanların yanında bu alanda çalışmakta olan pek çok Türk uzman da bulunmaktadır. Bunlardan en önemli isimlerden biri de Celalettin Salih Dost isimli uzmandır. Bu uzmanın bir çok danışanı olmakla beraber Celalettin Salih dost ritüeli ile dikkat çekmektedir. Peki tanınmasının bu kadar etkili olmasının neden olduğu ritüelleri nelerdir, inceleyelim.

Berlin Bereket ritüeli

Bereket insanların var olduğu andan itibaren en çok önemsenen ve en çok beklenen olgulardan olup, sıklıkla hayatta karşımıza çıkmaktadır. Hayatımız içinde bereket, bolluk çoğu zaman beklediğimiz ve olmasını umut ettiğimiz durumlar içerisinde çok hassas bir yere sahiptir. Elimizde bulunan paradan, ekmiş olduğumuz mahsulün bereketli ve bol olması için bu terimi kullanırız. Hayatımıza bir çok  noktasında karşımıza çıkmaktadır. Örneğin Anadolu topraklarında  bir bebek dünyaya geldiğinde onun bereketiyle geldiği söylenir.

Pskilojiye göre kişiler düşünceleri ile bereketi artırabildiği gibi azaltabilir de. Bunu da yaparken metafizik bir konu olan enerjiden yararlanır. Hem psikolojide hem de metafizikte evrene vermiş olduğumuz enerji ile belirli durumları yaşayabiliyoruz. detaylı bir eğitim ile kısa süre içerisinde olumlu enerjiler ile hayatımıza  berlin bereket ritüeli ile bereketi getirmek oldukça mümkün bir durumdur.

Olumlama ve bereket seansları nelerdir?

Kişi evrene enerji yaymakta ve bu enerji ile iyi veya kötü durumlarla karşılaşırız. Evrene yaydığımız iyi enerji ile çoğu zaman bereket, bolluk, aşk hayatımıza girerken; evrene yaymış olduğumuz kötü enerji ile olumsuz durumlarla karşılaşmak ve ne yapacağımız bilmez duruma gelmek kaçınılmaz bir durumdur. Bu gibi durumlarda olumlama tekniği ile hayatımıza bereket getirebiliriz. Ayrıca nlp tekniği ile donanımlı ve alanında uzman kişilerden destek alarak da hayatına bereketi kolaylıkla getirebilirsiniz.

Almanya’da bereket ritüeli

Almanya’da alanında uzman birçok psikoloji bilim dalı ile ilgilenen kişiler mevcuttur. Almanya’da yaşıyorsanız ve bu alanda destek almak istiyorsanız biyoenerji uzmanı Celalettin Salih Dost ‘a başvurabilirsiniz ve tekniklerinden yararlanıp hayatına yön verebilirsiniz.

 

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat