Berlin Blokaj Temizleme

 

Alternatif tıp arasında sayılan enerji bilimi, bireylerin fiziksel varlığının dışarıya enerji alanları vasıtası ile yansımasını konu almakta ve bazı ruhsal ve psikolojik rahatsızların da sebebi olabilecek unsurları incelemektedir. Bu enerji alanı, bilinçaltı temizleme yöntemleri arasında Almanya merkezli Berlin blokaj temizleme seanslarımız da yer almakta olup, spiritüel danışmanlarca gerek uzaktan gerekse birebir görüşme usulü ile çakra ve blokaj temizliği yapılarak bireylerin daha kaliteli bir yaşam sürmesinin önü açılmaktadır.

BİLİNÇALTININ GÜCÜ: BLOKAJ TEMİZLİĞİ

Bilinçaltı, bireylerin yaşamları boyunca etkilendikleri olaylar, anılar, travma gibi durumların saklandığı ortam olarak sonsuz bir yapıya sahiptir. Fakat bazı zamanlar bireyleri etkileyen negatif olaylar bilinçaltından geçerek enerji merkezi olan çakraları etkilemektedir. Bilinçaltının gücü bilinmekle birlikte blokaj adı verilen bilinçaltı temizleme seanslarında:

  • Renklerin farklı dalga boyları görüntülerini içeren renk terapisi,
  • Her kristalin farklı bir yapıda olduğu bilinmekle birlikte tedavi amaçlı kullanılmasını ele alan kristal ile tedavi,
  • Çiçek özlerinin kullanıldığı çiçek özü tedavisi,
  • Meditasyon gibi farklı ruhsal çözümleme terapileri ile çakra açma seansları yer almaktadır. Bu sayede bireyler bilinçaltlarını boşaltarak daha temiz bir düşünme olanağına sahip olmaktadır. Gerçekleştiren bilinçaltı temizliği bireylere her alanda daha aktif olma, sağlıklı düşünme ve enerjik olma gibi yetiler de kazandıracaktır.

Bilinçaltı Temizleme Nedir?

Bilinçaltı, her bireyin gün boyu, yıllar itibari ile etkilendiği, hayatında yer eden olayların biriktiği bir alan olarak kimi zaman negatif unsurlar ile dolmakta ve bunun bir sonucu olarak da bireyler net düşünememe, psikolojik sorunlar gibi çeşitli rahatsızlar yaşayabilmektedir. Bu durumda ise bilinçaltı temizleme yapılarak:

  • Kötü anılardan kurtulma,
  • Basiretsizlikten kurtulma,
  • Kısmetin açılması gibi sonuçları elde etmek mümkündür.

Çakra Açma Nasıl Olmaktadır?

Çakralar bilinçaltında yatan stresten, negatif düşüncelerden ve psikolojik travmalardan dolayı tıkanarak başta ruhsal olmak üzere çeşitli huzursuzluk sorunlarına yol açabilmekte olup buna bağlı olarak bireylerin yaşam kalitesi düşebilmektedir. Çakra açma ve bilinçaltından bu kötü düşüncelerin temizlenmesi için Berlin merkezimiz uzman spiritüelistler ve danışmanlar ile uzaktan ve birebir görüşmeler ile seanslar düzenlemekte ve iyi bir yaşamın kapılarını aralamaktadır.

Anahtar kelimeler Berlin blokaj temizleme, Bilinçaltının gücü, bilinçaltı temizliği, bilinçaltı temizleme, Çakra açma

 

 

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

+ +
WhatsApp chat