Berlin İş Terapileri

İş yaşamı bireylerin hayatında oldukça önemli bir yere sahip olmakla birlikte bireylerin ayrıca yaşamın devamı için gereken maddi desteğin de kaynağıdır. Bu sebeple bireylerin iş yaşamlarında verimli ve nitelikli olabilmeleri ve başarı elde edebilmeleri yaptıkları işe konsantre olabilmeleri gerekmektedir. Almanya’da hizmet vermekte olan uzman psikologlarımız Berlin iş terapileri sayesinde bireylerin kafasını boşaltmalarına, streslerini kontrol altına almalarına yardımcı olmaktadır.

İŞ TERAPİSTLERİ İLE SEANSLAR

İş terapileri günümüzde her meslekten ve her iş kolundan olan bireylerin sıklıkla başvurduğu seçeneklerden olup birçok alanda psikolojik ve ruhsal olarak sorunlar yaşayan bireylerin bu sorunları uzmanlarca tedavi edilmesini içermektedir.

  • Sosyal yaşamın iş yaşamına adapte edilmesine yönelik öneriler,
  • Bireyin iş yaşamı hakkında detaylı analizler,
  • Destekleyici tavsiyeler ve bireysel kişilik özelliklerine göre iş yaşamına uyum sağlanmasına yönelik planlar iş terapilerinin uzman iş terapistleri tarafından verilen seanslarının ana temasını oluşturmaktadır.

İş ve Uğraşı Terapileri

Terapiler, her ne konuda olursa olsun insanların günlük yaşamlarına kaliteli bir şekilde devam edebilmeleri için yardımcı destek niteliğinde olup uzmanlar tarafından gerçekleştirildiğinde kaliteli bir yaşamın yanı sıra daha mutlu ve sağlıklı ruh haline de sahip olunmaktadır. İş ve uğraşı terapistleri bu noktada:

  • İşe adaptasyonu sağlamak,
  • Bireyleri daha verimli hale getirmek,
  • İşi yapmaya yönelik fonksiyonları güçlendirmek ve performansı arttırmak,
  • Sosyal ve fiziksel duyarlılığın arttırılması gibi terapi hedeflerine sahiptir. Bu sayede hem bireylerin iş yaşamlarındaki mutluluğu hem de kişisel gelişimleri iş analizi yapılarak sağlanmaktadır.

İş Hayatı Analizi

İş hayatı analizi ise bireylerin yapmış oldukları işlerde daha başarılı olma yolları hakkında bireylere bilgi vermeyi amaçlayan ve ileride yapacakları yeni meslekleri tanıma olasılığı elde etmelerine imkân tanımaktadır. Ayrıca günümüzde bireylerin adaptasyon sorunlarına yönelik ergoterapi hizmeti de Berlin’de yer alan merkezimizde hem birebir hem de uzaktan terapi yöntemleri ile oldukça kolaydır. İş yaşamınızda başarıyı elde etme yollarını öğrenmek ve daha verimli bir çalışan olmak için siz de iş terapilerine katılabilirsiniz.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat