Berlin Kariyer Koçluğu

İş yaşamı günümüzde oldukça önemli bir yere sahip olmakla birlikte en az kişisel gelişimleri kadar dikkat etmeleri ve bir o kadar da özen göstermeleri gereken bir alanı temsil etmektedir. Bu açıdan bakıldığında Almanya’da hizmet verdiğimiz Berlin kariyer koçluğu, bireylere iş yaşamında nasıl başarı elde edeceklerine dair profesyonel tavsiye ve önerileri kapsamanın yanı sıra aynı zamanda mesleki gelişimlerini de sağlayacak destekleri içermektedir.

KARİYER DANIŞMANLIĞI VE KİŞİSEL GELİŞİM

Kariyer hedefleri bireylerin iş yaşamlarında hem iyi oldukları alanlarda daha verimli olabilmelerini hem de başarıya nasıl ulaşabileceklerini kapsayan planlar olarak tanımlanabilir. Bu noktada özellikle mesleki alanda kişisel gelişim sağlanabilmesi için kariyer danışmanlarının ele aldığı konular:

  • Bireyler hangi iş kolunda ve melekte daha iyi?
  • İşlerinde edindikleri prensipler neler?
  • İş ilişkilerinde nasıl davranılmalı?
  • Kariyer hedefleri neler? gibi soruları kapsamakla birlikte aynı zamanda bu sorulara kişilerin özelliklerine göre aranan cevaplar da dahil edilmektedir. Bu sayede seanslarda kişiye özel iş ve meslek kolu önerileri ile para kazanmanın yolları ile ilgili tavsiyeler verilmektedir.

Kariyer Koçluğu Eğitimi

Kariyer koçları, bireylere iş yaşamlarında karşılaştıkları sorunlara karşı tavsiyeler veren, işlerinde daha verimli olmalarına yönelik gelişimler sağlayan ve yaptıkları meslekte başarılı olmalarına yönelik kariyer hedefleri belirleyen ve bu hedefler doğrultusunda bireylere yön veren uzmanlar olarak tanımlanmaktadır. Berlin’de yer alana merkezimizde iş yaşamında daha başarılı olma d-hedefleri bulunan tüm bireyleri uzaktan ya da görüşme usulü seanslarımıza davet ediyor ve en kaliteli kariyer koçluğu eğitimi ile bireylerin iş yaşamında başarıyı yakalamasına destek olmaktayız.

Kariyer Planlama ve Kariyer Koçluğu

Kariyer koçluğu bireylere iş yaşamlarında:

  • Sahip olunan yetenekler ile daha başarılı ve daha verimli olabilme,
  • Belirlenen kariyer planlama ile gelecekte iş kolunda yükselme önerileri,
  • Sevilen işin ne olduğunun belirlenmesi ve buna yönelik kariyer hedefleri yapılmasını,
  • Bireylerin kariyerlerine yön veren etkenlerin neler olduğunun tespiti gibi konularda destek vermekte ve yönlendirmeler yapmaktadır.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat