Berlin Reiki Çalışması

İnsanlar yaşamları boyunca sadece diğer insanlar ile iletişimde olmayıp, doğaüstü güçler ve evren gibi faktörler de bu yaşamda insanlara farklı şekilde etkiler bırakmaktadır. Bu etkiler olumlu olabilmekle birlikte bazıları da insanlarda olumsuz ve negatif etkiler bırakmaktadır. Bunun sonucunda ise bireyler negatif enerji ile dolmakta ve yaşamlarını kaliteli bir şekilde sürdürememektedir. Fakat Almanya’da verilen Berlin Reiki Çalışması ile bireyler mutlu, pozitif ve kaliteli bir yaşama dönebilmektedir.

REİKİ NEDİR?

Reiki, evrensel enerji kanallarını kullanarak, negatif enerjilerin vücuttan atılmasını sağlayan spiritüel, ruhani bir şifa yöntemi olarak da bilinmektedir. Ayrıca Reiki eğitiminde öğretilen birçok alt yöntem de bulunmakla birlikte bu yöntemler şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Usui Reiki Yöntemi,
  • Altın Üçgen Reiki Şifa Yöntemi,
  • Gümüş Mor Alev Reiki Şifa Yöntemi,
  • Kundalini Reiki Yöntemi olarak sayılabilmekte olup negatif etkilere göre kullanılan yöntemler de değişiklik göstermektedir.

Reiki ayrıca, bireylerin daha kaliteli bir yaşama sahip olabilmesi için spor, sağlıklı beslenme ve pozitif düşünme gibi prensiplere sahip olmasıyla birlikte aslında Reiki nedir denildiğinde bir yaşam biçimi olarak da tanımlanabilmektedir.

Bioenerji Reiki Yöntemi

Günümüzde tıp çözümlerinin yanı alternatif şifa yöntemleri de bireylerin sorunlarını, hastalıklarını atlatmada ve daha kaliteli ve mutlu bir yaşam sürmelerine katkı sağlamada Bioenerji desteği gibi çözümler bireyler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle:

  • Geçmeyen endişe ve huzursuzluk hali,
  • Yaşama enerjisinin azalması,
  • Maddi durum iyiyken mutlu olamama,
  • Kısmetsizlik,
  • Hayatın sürekli yeni engeller çıkarması gibi durumlarda Reiki hizmetimizden faydalanıp daha kaliteli bir yaşama merhaba diyebilirsiniz.

Reiki Terapisi

Reiki, spiritüel şifa yöntemlerinden biri olup Berlin Reiki terapisi ile bireyler yukarıda sayılan ruh hallerinden biri ya da birkaçını yaşaması durumunda, alanında uzmanlar tarafından yönlendirme ve terapilerle şifa bulmaktadır. Ayrıca bireylerin negatif ruh halinden kurtularak daha pozitif düşünceler ile yaşamlarına devam etmesi sağlanmakta ve sadece birkaç seansta hem uzaktan hem de birebir görüşme usulü ile olsun oldukça etkili sonuçlar elde edilmektedir.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat