Celalettin Salih Dost İşyeri Açma Ritüeli

İş hayatımızı oluşturan etmenler, eğitim hayatımız, kariyerimiz ve hali hazırda yapmış olduğumuz işler yer almaktadır. Bir çok kişi kendi iş yeri açmak ve kendi işini kurmak ister. Girişimci bir ruhla dünyaya gelen pek çok kişi kendini psikolojik olarak bu duruma hazırlamaktadır. Özellikle çalışma hayatından memnun olmayan bireyler ne yapacağını hangi işlerde çalışarak mutlu olacağını bilememektedir. Bununla beraber kendi yapacağı işinde başarılı olup olmayacağını da bilmeden bazen harekete geçebilmektedir. Bu gibi durumlarda bazen olumlu sonuçlar alınabileceği gibi bazen de hayal kırıklığı yaşanabilmekte,istenen sonuçlar elde edilememektedir.

Bütün bu durumlardan en iyi sonucu almak için kariyer koçluğu hizmetinden yararlanmak gerekmektedir. Bununa beraber kariyer ile ilgili hizmetler alarak kendini daha iyi tanıyabilir, bundan sonra daha sağlıklı adımlar atılabilir.

İş sahibi olmanın yanında iş yeri açmak da pek çok kişinin istediği bir durumdur. İş yeri açmak istiyorsanız ancak nasıl adım atmak istediğinizi bilmiyorsanız iş yeri açma ritüeli ile derin bir nefes alabilirsiniz.

NLP ile iş yeri açma ritüeli

Modern psikolojinin temel etmenlerinden olan nlp tekniği ile adım atabilirsiniz. Doğru cümleler ile ilk olarak beyninizdeki engelleri ortadan kaldırın. Dışarıya verdiğiniz enerji ile evrene olumlu mesajlar gönderip, iş yeri açma konusunda bir adım atmış olursunuz. Çünkü yeni bir girişimde bulunmak için kendinizi hazır hissetmeniz önemli bir durumdur. Nlp ile eğitim ve kariyer koçluğu da verilmekte olup mantıklı adımlar atılabilir. Hangi alana yönelmeniz konusunda doğru kararlar vermiş olursunuz. İş yeri açmadan evvel yapacağınız iş ile ilgili gerekli alt yapıyı sağlamak bazen başarılı olmak için yeterli olmayabilir. Gerekli alt yapının yanında yapacağınız işin püf noktalarını da çok iyi analiz etmek başarılı olmanız için gereklidir.

Berlin iş yeri açma ritüeli

İş yeri açmak, işle alakalı kendinizi hazır hissetmek  ve kariyer anlamında danışmanlık almak istiyorsanız Almanya’da bu konuda yapılan çalışmaları takip edebilirsiniz. Birçok danışanı ve oldukça önemli çalışmaları ile Celalettin Salih Dost’tan iş yeri açma ritüeli hakkında destek alabilirsiniz.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat