Berlin Yıllık Danışmanlık Hizmeti

Gündelik hayatın karmaşası arttıkça, insanlar kendilerine vakit ayırmakta zorlanıyor. Kendini dinlemeye zaman ayıramayan birey, gün geliyor aniden nedeni anlayamayacağı bir travmanın içine düşebiliyor. Sebepsiz gibi görünen bu an ise aslında bir sürecin, birikimli bir gelişmenin sonucunda yaşanıyor.

H1: Çok Geç Olmadan Bir Bilene Danışın

Psikoloji çok kabaca bu süreçleri inceleyen bilim dalıdır. Kişisel özelliklere, kişinin geçmiş deneyimlerine ve altyapısına göre değişiklik gösteren durumlar ve bu durumlara verdiği tepkiler ilgi alanına girer. Bunları anlamaya ve kişiye zarar verecek olanlara ya da bu boyuta gelmiş olanlara müdahale yöntemleri geliştirerek uygular. Bu travma durumlarında en çok başvurduğumuz kişiler psikologlardır. Halbuki düzenli olarak yapacağımız ziyaretler olayların bu boyutlara taşınmasının önüne geçebilmektedir.

H2: Yıllık Danışmanlık Hizmeti

Yıl boyunca ihtiyaç duyduğunuz bireysel danışmanlık hizmetlerinin hem düzenli takibi ile kalitesini arttırarak hem de bütçeniz için daha uygun olanaklar sağlayarak yıllık danışmanlık hizmeti kapsamında alabilirsiniz.

  • Kendinizi tanımanızı sağlar
  • Kendinizle barışmanızı sağlar
  • Sizi olumsuz etkileyen durumları tespit eder ve ortadan kaldırmak için çalışır
  • Sizi mutlu eden durumları tespit eder ve bu anların çoğaltılması için çalışır

Böylece uzman psikologlar eşliğinde henüz travma haline dönüşmeyen sorunlarınızı ve buna sebep olabilecek herhangi bir durumu erken teşhis ederek önleyebilirsiniz.

H3: Berlin Yıllık Danışmanlık Hizmetleri

Berlin’de profesyonel olarak verdiğimiz yıllık danışmanlık hizmetlerimizde Almanya’nın en nitelikli spiritüel danışmanlarından Celalettin Salih Dost ile çalışabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi enerji boyutsaldır ve farklı boyutlarla bir yerden başka bir yere taşınabilir.  Berlin Yıllık Danışmanlık Hizmetleri dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan görüşmeler yaparak sorunlarınızı çözmek için hizmet vermektedir.

  • Uzun yıllar boyunca edindiği tecrübe ve bu alandaki başarıları,
  • Akademik çalışmaları ile yetkinliği ve yeterliliği,
  • Çalışmalarına ara vermeden kendini sürekli geliştirmesi,
  • Teknik gelişmeleri takip ederek en yeni yöntemlere dair çalışmalar yürütmesi,
  • Bioenerji, metafizik, yaşam ve ilişki koçluğu gibi bireysel danışmanlıkla birlikte yürütülmesi gereken birçok alandaki uzmanlığı

ile Celalettin Salih Dost’un danışmanlık hizmetleri Almanya ve Türkiye yoğunluklu olmak üzere dünyanın bir çok yerinde talep görmektedir. Kişisel danışmanlık ile geleceğiniz için atacağınız bu adım yalnızca bir telefon uzağınızda.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat