Düsseldorf Blokaj Temizliği

Blokaj temizleme, alternatif psikoloji olarak ön plana çıkmaktadırvegünümüzdeartık pek çok kişininde  uygulamayıve tercih ettiği oldukça da yararlı olan hizmetler arasında yer almaktadır. İnsanlar gündelik hayatlarında pek çok olaydan farkı yerlerde, farklı şekillerde etkilenebilmektedir bu da psikolojinin oldukça geniş bir alan kapladığını göstermektedir.

Günlük hayatta atılmış olan her adım, kişilerin verdikleri kararların ya da bir olay hakkında verdiklerihükümlerinasıl kaynağı aslında bilinçaltında gizli bir haldedir. Bilinçaltı, sonu olmayan uçsuz bucaksız bir alandır ve burada bilinçaltında olunmayan travmalar anılar ve daha pek çok yaşantılar saklıdır. İnsanları etkileyen ve aslında hiç farkında olmadıkları olaylar aslında bilinçaltında bulunabilir ve onlar oradan çekip çıkarılabilir. Blokaj işlemi de tam burada ortaya çıkmıştır ve bu işlem son derece önemli bir çalışmadır.

Blokaj temizleme tekniği hem kişilerin kendileri için hem de etrafındakiler için çok yönlü olarak kullanabileceklerietkili bir sistemdir. Temizlikleri yaparken bireylerin negatif enerjileri ve blokajlarıbilinçaltlarındansilinecektir. Üstelik uzaktan bu temizleme işleminin yapılması gibi alternatiflerde vardır. Bu yerlerden randevu aldığı zaman sessiz bir odada uzanıp kliniğin belirlemiş olduğu saatte uzmanlar minimum yarım saat boyunca kişilerin yaşadıkları blokaj birikimi yani tıkanıkları üzerinde çalışıyorlar. Çalışma sonunda ise kişide rahatlama ve vücuttaki enerji çalışması hissediliyor. Daha sonrasında ise rahatlamadan dolayı uykuya dalınabiliyor ve bu çalışma bir müddet daha devam edebilmektedir.

Blokaj Temizleme Enerjisinin Bazı Faydaları;

  • Auradaki negatif enerjiler blokajlar temizlendiği zaman kişilerde şans ve bereket artacak ve hayatlarında olumlu bir akış başlayacaktır.
  • Kişilerin daha mutlu, daha sevgi dolu olmasını sağlar.
  • Kişilerde kariyer ile ilgili amaçlar gerçekleştirilmesini engelleyen tüm negatif enerji sorunları ve blokajları silerek  hızlı bir ilerleme görülecektir.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat