Frankfurt Aşk Ritüeli Hizmetleri

Yeni bir ilişki aramak, mutlaka stresli bir süreç olmak zorunda değildir. Eğlencenin, internetten ya da bir kız kardeşinin, kuzeninin ya da belirli bir iyi dilek arkadaşının uyuşma alışkanlıklarını göz ardı etmemek olduğu varsayılır. Eğlence ruhu içinde, etrafınızdaki sevgiyi geliştirmenize ve özel birini bulmanız için sizi motive etmenize yardımcı olacak bazı müthiş ritüeller.

Feng Shui

Asya’daki bu eski bilim, evinizde nesneleri ve mobilyaları nasıl düzenleyeceğinizi öğretir, böylece hayatınızdaki şeyler düzgün bir şekilde çalışır. Sevgiyi geliştirmenin bir yolu, çiftler halinde nesne satın almaktır. Masa, manto veya yemek masası üzerinde simetrik öğelere sahip olmak, aşk hayatını güçlendirmek için “çiftlerin” enerjisini çekebilir. Yani, ev için alışveriş yaparken, bir mumluk, tomurcuk vazo ya da kuğu süsleri satın almak yerine, iki tane almak akıllıca olacaktır. Evin güneybatı köşesinde çiftleri veya çok uzun bir lambayı koymak, “aşk köşesi” olarak kabul edildiğinden de iyi bir fikir. Bu alanda bir ritüel başlamadan önce, aşk hayatınıza dağınıklığı getirebileceği için düzenli olmasını sağlayın.

Resimler

Bu yukarıda verilen Feng Shui ipucu ile hemen hemen aynı. Duvarlara resim asarsanız, mevcut fotoğrafları veya resimlerini sevgi ile ilgili olanlara değiştirebilirsiniz: Örneğin, iki çocuk sarılma, oynayan köpekler ya da sevgiyle mutlu bir çift. Tercih ettiğiniz sevgi türüne enerji kazandırır. Evinizin tamamını öpüşmekle doldurmak istemiyorsanız, o zaman mutfak veya koridor için daha az açık olan resimleri saklayın ve yatak odanız için romantik olanları saklayın!

Bir Aşk Dergisi Oluşturun

Sevgi ile ilgili resimleri yapıştırabileceğiniz güzel bir dergi edinebilirsiniz. Bir resim mağazasından da bir eskiz defteri kullanabilirsiniz, bol bol resim tutabildiğinden ve sağlam bir kapak olduğundan emin olun. Tek uyarı, çok yönlü bir dergiye sahip olmanızı sağlamaktır, çünkü her zaman beklediğiniz gibi değil, istediğiniz şeyi elde edersiniz! Telefonumun fotoğraflarıyla aşk dergime sahip olduğumda, neredeyse hiç kimseyi göremediğim ve çoğunlukla telefonda konuşurken vakit geçirdiğim bir adam görüyordum!

Ayrıca En Sevdiğiniz Alıntıları Da Yazın

Özel bir şey bulduğumda sevgiyle ilgili alıntılar toplayıp onları dosyalamaktan hoşlanırım. Ruh eşi tırnakları ve genel aşk tırnaklarını birçok yerde bulabilirsiniz: http://www.venusopenshearts.com. Aşk mektupları yazarak ruh eşinize karşılık olarak aşk günlüğünü geliştirebilir. İnsanların bu konuda başarılı olduğunu duydum. Hayalleriniz ve hedefleriniz hakkında konuşabilir veya sevginizin sağlığı için özel bir dua söyleyebilirsiniz. Günlüğünüze uzun, sevgi dolu ve başarılı bir ilişki kurmanıza yardımcı olacak bir şey koyun. Aşıkların hislerini daha yakından bilen Frankfurt aşk ritüeli hizmetleri uzmanları uzaktan desteği ile sizlere yardımcı olabilir.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat