Frankfurt Hacamat Hizmetleri

Hacamat prosedürü, cildinize yumuşak emiş ile yerleştirilen kapları içerir. 3 dakika bekletilir ve sonra bardaklar çıkarılır. Küçük bir neşter daha sonra cildinizde küçük kesikler yapmak için kullanılır ve bardaklar yine cilde emilerek emilir. Emme vücudunuzdan küçük miktarlarda kan çıkarır.

Hacamat terapisti, bu kanın vücudunuzdaki zararlı toksinleri içerdiğini söylüyor. Zararlı toksinler vücudunuzdan çıkarıldıktan sonra, vücut doğal olarak kendini toplamaya başlar.

Hacamatın 7 Şaşırtıcı Faydası

  1. Duygusal Esenlik İçin Etkilidir

Hacamat, duygusal refahınız için gerekli olan bedensel hormon dengesizliğini dengeler. Uykusuzluk ve stres çekiyorsanız, hacamat ile kolayca tedavi edilir. Size rahatlama hissi verir.

Kronik yorgunluktan muzdarip birçok kişi, herhangi bir psikolojik veya fizyolojik hastalık varlığı olmadan vardır. Çukurluğa maruz kalan insanlar yorgunluk problemlerinde önemli bir gelişme gösterirler.

  1. Vücudu Normal Duruma Geri Döndürür

Çukurluğu toksinleri ve durgun sıvıları vücudunuzdan emilen kandan çıkarır. Böylece, alkalin ortamını güçlendirerek ve asitliği kaldırarak vücudunuzun normal dengeli bir duruma dönmesine yardımcı olur. Sırtınızı aydınlatır ve size enerjik hissetmenizi sağlar.

Çukurluğu büyük arterlerin temizlenmesine ve açılmasına yardımcı olur. Genellikle çukurluğu üst vücut ve boyunda yapılır. Kalp, akciğer, beyin ve omurga gibi tüm ana organlarımız bu bölgede yer almakta ve böylece vücudumuzun büyük bölümlerine doğrudan fayda sağlamaktadır.

  1. Gençleştirici Etkileri Vardır

Çukurluğu cildiniz için harikadır. Hacamat kırışıklıklar, sarkma cilt ve ince çizgiler üzerinde gençleştirme etkileri vardır. Daha fazla beslenerek cildi sıkılaştırır ve cildinizi yumuşak ve parlak hale getirir. Size daha genç bir cilt deneyimi yaşatır.

  1. Mide Sağlığınızı İyileştirir

Çukur terapi, sağlıklı sindirimi destekleyen stres azaltıcı etkiye sahiptir. Şişkinlik ve kabızlıktan kurtulmak faydalıdır. Çukurluğu mide krampları, gastrit, ishal, iştahsızlık ve sindirim sistemi ile ilişkili diğer birçok komplikasyon gibi mide rahatsızlıklarını yatıştırır.

  1. Romatizmal Hastalıkları Tedavi Ediyor

Çukurluğu artrit ve eklem ağrıları gibi romatizmal hastalıkların tedavisinde yardımcı olur. Hacamat, daha fazla oksijen, besin, hormon vitaminleri ve esansiyel enzimler ile kanın sağlıklı akışını etkilenen bölgeye göre daha fazla arttırır.

  1. Lenfatik Sistemi Güçlendirir

Vücudu mikroplara karşı koruyan beyaz kan hücreleri lenfatik sıvının lenfositlerinde bulunur. Bu beyaz kan hücreleri yabancı partikülleri yutar ve onları vücudunuza virüsler, bakteriler ve mikroplara yol açan hastalıklara ve enfeksiyonlara karşı savaşmaya yardımcı olur.

Bu hücreler vücudunuza dağılır ve savaşma kapasiteleri faktör sayısına bağlıdır. Hacamat lenfatik düğümleri açar ve vücut boyunca lenf üretimini artırır.

Lenf üretimindeki artışla birlikte beyaz kan hücrelerinin üretiminde de artış olur. Vücudunuzun bağışıklık sistemi yabancı parçacıklara karşı savaşmak için artar. Virüslerin, bakterilerin ve diğer zararlı patojenlerin vücut dokularına saldırmasını önler ve böylece sağlıklı kalmanıza yardımcı olur.

  1. Çukurluğu Karaciğer Hastalığını Önler

Çukurluğu durgun ve yaşlılık organlarını kandaki kirliliklerin geri kalanıyla birlikte çıkarır. Bu, kanın karaciğere akış hacmini arttırır, bu da artan üretkenliği ve işlevselliği ile sonuçlanır.

Karaciğer işlevini daha fazla verimlilikle yerine getirdiği için, herhangi bir hastalığı ihlal etme şansı önemli ölçüde azalır.

Çukurluğu ve Hacamat Diğer Faydaları şunlardır: –

Bellek geliştirir.

Kan dolaşımını artırır.

Sinir sistemini iyileştirir.

Görme keskinleştirir.

Vücuttaki zayıflığı ortadan kaldırır.

Bu kadar farklı etkiden yararlanmak için Frankfurt hacamat hizmetleri ile iletişime geçmek istemez misiniz?

 

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

+ +
WhatsApp chat