Frankfurt İş Hayatı Analizi Hizmetleri

İş analizi projeleri hepsi aynı temel yaşam döngüsünü takip eder. Bir proje, bir şeyi gerçekleştiren bir dizi adımdır, bu nedenle bir proje yaşam döngüsünün parçası olarak iş analizi faaliyetlerini tanımlamak anlamlıdır. Üstleneceğiniz her proje farklı olsa da ve her zaman bir dereceye kadar sıvı ve esnek kalmanız gerekse de, iş analizi görevleri genel bir sırayla takip edilir.

Projeyi planlayın

Bir çalışma planı oluşturun ve en azından analiz çabası için bir yaklaşımı düşünün.

Proje kapsamı

Proje sınırlarını tanımlayın ve belgeleyin ve bir çözüm üzerinde karar vermeden iş sorununu analiz edin. Bu iş, şirketin hitap etmesi gereken fırsatı veya sorunu açıkça tanımlamayı içerir.

Gereksinimleri ortaya çıkarmak, analiz etmek ve iletişim kurmak

Bu görev, iş analizi uzmanlarının proje düzeyinde yaptıkları şeylerin aslan payıdır. Gerçek iş gereksinimlerini anlamak ve iş sorunlarının temel nedenini bulmak ve hedeflenen kitleye gereksinimleri iletmek.

Çözümü tasarlayın

İş analistleri (BA) genellikle bu etkinlikten sorumlu değildir; bunun yerine çözüm ekibini bu çaba ile destekliyorlar.

Çözümü oluşturun veya satın alın

İşletme ve proje ekibi, 1’den 4’e kadar olan adımların sonuçlarına göre bir karar alır. Hazırlanan bir çözümü satın almak, dahili bir şirket kurmak veya şirket dışında bir grup kurmak gibi. Bu süre zarfında, çözümünüz, proje hedeflerinde ve iş gereksinimlerinde belirtilen iş gereksinimlerini karşıladığından emin olmaktır.

Çözümü test edin

Çözüm tasarlandığından ve oluşturulduğundan, çözümün proje sırasında ortaya çıkan iş gereksinimlerini karşıladığını doğrulamak için test ekibi ile işbirliği yapın.

Çözümü uygulayın

İşin çözümü kullandığını doğrulayın. Çözüm ortaya çıktığında proje paydaşlarıyla aktif olarak çalışıyorsunuz. Değişim ihtiyacını savunan bir değişim aracı olarak çalışabilir ve sistemde yeni kullanıcılar eğitebilirsiniz.

Uygulama sonrası gözden geçirme gerçekleştirin

Çözüm uygulandıktan sonra, projede ana hatlarıyla belirtilen hedefleri karşıladığından emin olmanız gerekir. Değilse, bu tutarsızlık, boşluğu ele almak için başka bir projeye yol açabilir. Temel olarak, işletmenin gerçekten sağladığınız çözümü kullandığından emin olmak istersiniz. Değilse neden olmasın? Peki bu analizi Frankfurt iş hayatı analizi hizmetleri ile uzaktan destek imkanı ile yaptırmak nasıl bir fikir?

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat