Frankfurt İş Yeri Açma Ritüeli Hizmetleri

Ofiste törenler ve ritüeller, ekip birliğini oluşturmaya, çalışanların kendilerini takdir etmelerine ve daha keyifli bir işyeri deneyimi sunmalarına yardımcı olabilir. Bu ritüellerin bazıları, şirket için özel başarıları tamamlayan bireylere de dikkat çekebilir. Bu kutlamalar başkalarını daha yüksek hedeflere ulaşmak için teşvik edebilir ve meslektaşlarının dikkatini ve saygısını kazanabilir.

Ödül Törenleri

Birçok şirket, çalışanlardan daha yüksek performans hedeflerini yakalamak için ödül törenleri kullanır. Ödül törenleri kazananları tanıma fırsatı verirken, diğer çalışanlara da aynı hedeflere ulaşarak ne kazanabileceklerini gösterir. İşçiler genellikle müşteri memnuniyeti standartlarını elde etmek, bütçe altındaki projeleri tamamlamak ya da bu ödüller ile gelen saygının kazanılması için yeni yenilikler geliştirmek için çaba göstereceklerdir. Ödül kazananlar için ödüller sertifikalar ve plaklardan bonus nakit ve seyahat paketlerine kadar değişebilir.

Takım Oluşturma Egzersizleri

Şirketler ayrıca, çalışma saatleri arasında kurmanın bir aracı olarak saatlerce faaliyetlere sponsor oluyorlar. Birçok şirket, işçilerin ve yöneticilerin işyeri ortamı hakkındaki kaygılarını açık ve yargısız bir alanda iletişim kurmalarına olanak tanıyan tesis dışı, çok günlü geri çekilme sağlar.

Satış Ödülleri

En iyi satış temsilcileri genellikle yüksek motivasyonlu bireylerdir. Bir şirket, en iyi satış personeli için ödüllerin ritüelini eklediğinde, bu rekabetçi profesyoneller için motivasyon faktörleri artar. Ödül, başarılı bir satıştan sonra bir zil çalınmasından gelen basit bir kazanç mı, yoksa nakit bonuslar ve lüks öğeler şeklinde mi gelirse, satış görevlileri bu tür ödülleri daha yüksek bir kişisel sürüş ve dayanıklılık seviyesi ile takip ederler.

Doğum Günü Partileri ve Mutlu Saatler

Şirketlerin işçileri bir araya getirmek için kullandıkları bir diğer ortak ritüel, bir çalışanın kişisel dönüm noktalarını kutlamaktır. Doğum günü partileri, bebek duşları ve emeklilik kutlamaları, şirketlerin kişisel olmayan bir üretim aracı olarak değil, çalışanlara nasıl değer verdiklerini göstermek için kullandıkları yöntemlerdir. Saha dışı partiler, şirket piknikleri ve “mutlu saatler”, işçilerin ve yönetimin ofisin stresinden uzak, birbirleriyle sosyal katılım için daha fazla fırsata sahip olmalarını sağlar. İş yerinize ritüeller ile canlandırmak için uzaktan da destek veren Frankfurt iş yeri açma ritüeli hizmetleri size çok iyi gelebilir.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat