Hamburg Blokaj Temizleme hizmeti

Blokaj Temizleme Nedir?

Blokaj temizliği, bedendeki izlerden hareketle bilinç bölgelerindeki enerji temizliğini yaparak temizlenen bölgelerin yeniden programlanmasına da blokaj temizliği denmektedir. Enerji çalışması olan bu blokaj temizliği birbirinden farklı problem alanları için kullanılabilir.

Olumsuz düşüncelerden kurtulma ve pozitif olarak yaşama yöntemlerinden olan blokaj temizleme işlemi meditasyon merkezlerinde etkili olarak yapılabilmektedir. Blokaj temizliği bire bir yani yüz yüze uygulamanın yapılamadığı zamanlarda uzaktan terapi yöntemiyle de yapılır.

Kariyer ve maddi durumları sağlamak içinde yapılabilen blokaj temizlemede;

  • Şanssızlık
  • İş bulma
  • Ruhsal denge düzeni
  • Sürekli oluşan aksilik ve tersliklerden kurtulma
  • Şiddetli geçimsizliklerde ve bu gibi daha birçok olaylardan kurtulmak ve korunmak için tercih edilmektedir.

Şans ve bereket arttırmak için kullanılan aura yöntemlerinden olan blokaj temizleme kişilerin mutlu olarak olumlu olaylar ile karşılaşmasına yardımcı olmaktadır.  İlk defa yapacaklar için tek seanslık bir durum olmamaktadır. Bu yüzden düzenli olarak seanslarda bulunarak işleri yoluna koymak mümkün olmaktadır.

Fiziksel ve zihinsel olarak kullanımı yapılan blokaj temizlemede birebir çalışma söz konusu olmaktadır. Bu yüzden kişiler belirli zamanlarda aura görme yöntemini de deneyerek blokaj temizlemeyi de yapabilmektedir.

Blokaj Temizleme Teknikleri

Yaş sorunu olmadan yediden yetmişe tüm kişilerde uygulanan blokaj temizleme işleminde belirli süre gerekli olmaktadır. Yavaş yavaş etkisi bulunan temizleme işleminde kişilerin yapması gereken tek unsur inanç ve olumlu düşünme olmaktadır.

Bu teknikleri tercih eden kişiler arasında olumlu işler ile karşılaşmanın yanı sıra kısmet açma ve sürekli ters giden işleri düzeltmede bulunmaktadır. yapılan blokaj temizleme işleminde her seansta kendi belli eden olumlu düşünce ile kişilerin işleri de rayına girebilmektedir. Seansların sonuçlanması ile de birden fazla olumlu işlerin olması da yapılan çalışmalarda görülmektedir. Bu yüzden kişiler blokaj temizleme işleminde mutlu olmak ve hayatını düzene getirme şeklinde de tercih etmektedir.

  • Enerji temizliği
  • Çakra temizliği
  • İlişki blokajı temizleme
  • Para blokajı temizleme
  • Ruhsal olarak blokaj temizleme gibi daha birçok farklı alanlarda yapılabilmektedir.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat