Köln Aşk Ritüeli

Spiritüel danışmanlar, ilişkiyi şifalandıran, giden aşkı geri döndürmenin aşk ritüeli ile mümkün olduğunu iddia etmektedirler. Spiritüel danışmanlar önceden yapabilecek istihare çalışmalarıyla konuya dair ilahi rehberlik alırlar. Kişiye iyi gelmeyen enerjilerden, olumsuzluklarından arınıp uzak durma ile başlamaktadır.

 

Kişi kendini değiştirdiğinde zaten enerjiler ve olumsuzluklar değişecektir. Kişilerin, hiç değişmeden, gelişim göstermeden danışmandan bir şeyler istemek yanlış bir egodur. Yani aşk ritüeli, kişide kendi gururu aşamama durumunda, karşı tarafın pişman olması beklenildiğinde, mesaj atmanın ya da aramanın zor olduğu anlarda kişinin istekleri ve inanmasıyla telepati yöntemleri ile isteğin gerçekleşmesinin mümkün olmasıdır.

 

Sadece aynı frekans boyutunda olunan kişilerle etkileşim halinde olunur. Mesela herhangi bir kişi düşünüldüğü zaman aradan çok kısa bir süre geçtikten sonra o kişinin telefon ettiği oldu mu? Ya da bir mesaj?  ‘’a ben de tam az önce seni düşünmüştüm. Ben arayacaktım ki sen aradın.’’ gibi durumlar pek çoğumuz yaşamaktayız.

 

Bu gibi durumların tek sebebi i, iki kişinin aynı frekans boyutunda birbirine enerji göndermiş olmasıdır ve bu iki kişinin de alıcılarının bu duruma açık olmasıdır. Bu Aşk için ritüeller yapmak isteyenler uzaktan danışmanlık alabilir, kitaplarını okuyabilir ya da uzmanların internette bulunan makale ve ya videolarından destek alabilirler.

Aşk Ritüel Çeşitleri Nelerdir?

  • Telepatik ritüeli (bağ kurma)
  • Mıknatıs ritüeli
  • Enerji balonu ile telepatik bağ kurma ritüeli
  • Bağlılık ritüeli
  • Kristal ritüeli (mesajlaşma)
  • Aşk enerji yağı
  • Elmalı aşkta mesaj alma ritüeli
  • Aşkta arınma ritüeli

 

Bu ritüellerin yapılması sonucunda kişilere 48 saat gibi bir sınırlama konulmaktadır. Bu 48 saatte kişi ile sürekli akış halinde olunmalı, enerjiyi hissedilmelidir. İnanmak ve beklemek işin püf noktası olmaktadır. Eğer olumlu bir sonuç elde edilmemiş ise tekrar denenerek yapılmalıdır.

 

 

Anahtar Kelimeler: Aşk ritüeli, aşk için ritüeller

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat