Köln Blokaj Temizleme Hizmeti

Blokaj temizleme nedir?

 

Blokaj temizleme çalışması kişilerin auralarındaki negatif enerjileri yok etmeye yönelik çalışmalardan oluşmaktadır. Bu yok etme işlemi ise çakraların açılması ve negatif enerjiden arındırılması şeklinde olmaktadır. Auradaki negatif enerjiyi yok etmek ve temizlemek kişilerin yalnızca huzuru ve ruhsal dinginliğinde değil, ayrıca sosyal ve gündelik yaşamında da oldukça büyük faydalara sebep olacaktır. Çünkü kişilerin enerji alanları, yani diğer bir tabirle auraları ne kadar temiz ve açıksa yaşamları da bu denli yolunda ve huzurlu olacaktır. Yaşam kalitesini yükseltmek adına blokaj temizlemek çok önemlidir.

 

Blokaj temizleme nasıl yapılır?

 

Blokaj temizleme işlemi çakraların açılması ve temizlenmesi üzerinden ilerleyen bir dizi işlemden oluşur. Bu temizleme işlemleri beş farklı nokta üzerinden ilerlemektedir. Kişinin enerji alanı, ilişkileri, iş hayatı, maddi hayatı ve ruhsal gelişimindeki unsurlar bu beş noktanın temelini oluşturmaktadır. Tüm bu noktaların çakraları ve merkezleri farklı olduğu için tüm temizleme işlemleri ayrı ayrı titizlik gerektirmektedir. Bütün işlemlerin tamamlandığı toplam program için alanında uzman bir kişiden yardım almak olmazsa olmazdır. Bu sebeple Köln blokaj temizleme hizmeti teknolojinin nimetlerini kullanarak uzaktan seansları ile yanı başınızda olacaktır. Direkt olarak seansları yüz yüze gerçekleştirmeniz gerekmemektedir. Uzaktan seanslar da aynı işlevi görecek ve blokaj temizleme işlemi birebir şekilde size uygulanacaktır.

 

Blokaj temizlemenin faydaları nelerdir?

Negatif enerji hayatımızı farkında olduğumuzdan çok daha fazla etkilemektedir. Bu etki elbette ki olumsuz bir etkidir. Bu sebeple negatif enerjinin bizi çok etkilediğini düşünmeyen kişiler de blokaj temizliği sonrasında aradaki farka hayret etmektedir. Blokaj temizliği işlemleri kişilerin hayat kalitelerini oldukça yükselten ve ruhsal olarak onlara oldukça iyi gelen işlemlerden oluşmaktadır. Bu yüzden ertelenmemeli veya küçümsenmemelidir.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat