Köln Yaşam Analizi Hizmetleri

Hayat, deneyimlerden ibarettir. Yaşamak deneyimlemektir. Duygular, mutluluk ya da üzüntülerin en alt noktası olabilir. Hayatta aşağıdaki şeyleri bir ölçüde yaşamak için yaşamak gerekir. Hayat, tüm duygular ve deneyimlerle ilgilidir.

Özensiz Ve Koşulsuz Olarak Sevmek

Birisini hiçbir şey beklemeden özverili ve koşulsuz olarak sevin. Bu en saf sevgidir. Gerçekten sevin, onlar için orada ol, onlara bak, onlara zarar ver ama yine de onları daha çok seviyorum. Yaşayabileceğiniz en tatmin edici duygudur. Bir kez ömür boyu deneyimlidir. Gelecek ilişkiler var olabilir, ama yine de özverili ilk aşk kadar iyi olmayabilir. Sonsuza kadar kalırsa, onu besle.

Onları Anlamak İçin İnsanlarla Konuşun, Sadece Dinlemeyin

Sevdiğiniz ve baktığınız kişilerle yaptığınız derin konuşmalar size huzur veriyor ve gerçekten de bu kadar rahatlatıcı. Sadece duymak için değil, sadece dinlemek için diğerleriyle konuşun. Daima kişi ile göz temasını koruyun.

Herhangi Bir Plan Yapmadan Bir Yolculuğa Çıkın

Sevdiklerinle sağlam bir plan olmadan bir yere git. Fotoğraf çekin, yürüyüş yapın, rasgele bir göle, rasgele bir sahile, rasgele bir gün batımı mekanına gidin ve anılarınızı yapın. Hayat bu hoş anılarla ilgili. Bir hafta sonu için ne istersen onu yap.

Kırık Bir Kalbi Yaşatın

Hayatta size birçok şey öğretir. Size gerçek arkadaşlarınızı gösterir. Size önemli yaşam dersleri öğretir ve kendini sevmeyi öğretir. Olması isteniyorsa olacak. Aşkın için sabırla bekle.

Yeni Bir Hobi Geliştirin

Hiç kitap okumadıysan, okumaya başla. Yeni hobiler geliştirin. Eskiz, Kaya Tırmanışı, Şarkı ve Dans Etme Ve Öyleyse.

Başkalarının Senin Hakkında Düşündüklerini Unut

Bu sadece onların algısı, senin karakterin değil. Sadece hikayeni biliyorlar, geçirdiğin şey değil. Onlara çok önem vermeyi bırak.

Seni İncitenleri Affet

Bu çok fazla enerji ve çok fazla bilgelik gerektirir. Bağışlama senin tarafından çok şey alır. Ama onları affedin çünkü sen kibar ve olgunsun.

Başarısız Ve Duygusal Bir Çöküntülerden Kurtul

Bir şeye, aşkına, işine, vb. Başarısız ol ve sefil bir şekilde başarısız ol. Her şey çok kolay gelmiyor ve hayat bir pasta yürüyüşü değil. Başarının gerçek anlamını elde edebilmeniz için başarısızlık yaşamak zorundasınız. Ağla. Yapabildiğin kadar zor. Zor bir başarısızlıktan sonra kalp krizi geçirin ve havalandırın. Hayatta bir kez üzüntülerin en alt noktasını yaşayın.

Kendini Anla

Bu, hayatımızın en zor kısmı. Bir zamanlar kendimizi her zaman öğrenmeye devam ediyoruz. Hayatınızın bu zor çözümlemesinde Köln yaşam analizi hizmetleri sizlere uzaktan da yardımcı olabilir.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

+ +
WhatsApp chat