Spiritüel Danışmanlık Hizmeti

Ruh sağlığı hem beyinsel fonksiyonların doğru yerine getirilmesi, hem de fiziksel sağlık için öncüldür. Ruhumuz sağlıklı değilse, yaşamımız hiçbir şekilde kaliteli olamaz. Ruhsal koçluk da denilen spiritüel danışmanlık ruhumuzda meydana gelen aşınmaları, yaraları, yorgunluğu iyileştirmek için kullanılan yöntemlerdir.

Uzaktan Terapi ile Spiritüel Danışmanlık

Danışmanlık hizmetinde birçok farklı yöntem kullanılır. Spiritüel danışmanlık hizmeti aşağıdaki çalışmalarla sınırlanmamak kaydıyla temel olarak şu hizmetleri içerir.

  • Kişinin genel durumu ile aile içi ilişkilerinin genel durumuna bakmak için yapılan ön çalışma. Bu çalışma uzaktan yapılır ve gerek görüldüğü taktirde görüntülü konuşma ya da yüz yüze görüşme üzerinden birebir çalışma önerilebilir.
  • Çakra bakımı, kişinin çakralarının durumunu inceler. Gerekli görüldüğünde çakra açma için yöntemlere başvurulur. Uzaktan terapi yöntemi ile uygulanır.
  • İlişkilerde sorun yaşayan çiftlere özel ilişki bakımı ile sorunların tespit edilmesi amaçlanır. Uzaktan terapiyle yapılabilir. Tıkalı kanal bulunması halinde, kanalların açılması için ayrıca çalışma yapılır.
  • Yaşamınızı etkileyen rüyalar, rüyaların yorumlanması, daha kaliteli bir uyku düzenine sahip olmak vb. konularda çalışmalar yapmak.

Spiritüel Danışman Kimdir?

Ruhunuzda meydana gelen yaralar hem daha derin, anlaşılması daha zor ve iyileşmesi de daha zaman alıcıdır. Bu nedenle, spiritüel danışman seçimi de oldukça önemlidir. Seçimde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar şunlardır:

  • Aldığı eğitimler ve deneyimleri uygun mu?
  • Referansları sağlam mı?
  • İletişim kanalları açık mı?
  • İhtiyaç duyduğunuz konuda uzman mı?

Köln Spiritüel Danışmanlık Hizmeti

Biyoenerji yöntemi ile uzaktan da oldukça başarılı sonuçlar veren spiritüel danışmanlıkta Köln Spiritüel Danışmanlık yalnızca Almanya’dan değil dünyanın birçok farklı bölgesinden talep görmektedir. Ruhunuza iyi gelecek, yaşam enerjinizi yükselterek daha kaliteli, mutlu ve huzurlu  bir hayat geçirmenizi sağlayacak çalışmalara imza atan kurumumuzla iletişime geçerek ihtiyacınız olan her konuda uzaktan terapi alabilirsiniz.

 

Anahtar Kelimeler: spiritüel danışmanlık, uzaktan terapi, spiritüel danışman, Köln Spiritüel Danışmanlık

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

+ +
WhatsApp chat