Köln Kariyer Koçluğu Hizmeti

 

Kariyer koçluğu hakkında

 

Kariyerimiz hayatımızı şekillendiren en önemli unsurlardan biridir. Çünkü kariyer, bireylerin yaşam standardını, gelir düzeyini, hayat kalitesini, geleceklerini ve daha pek çok etmeni direkt olarak etkileyen bir kavramdır. Her birey iyi bir kariyere sahip olmayı arzu eder. Ancak bunu hayata geçirmek söylendiği kadar kolay olmamaktadır. İyi bir kariyere sahip olmak öncelikle doğru ve tutku duyulan bir iş yapmaktan geçer. Çünkü sevmediği bir işi yapan kişilerin kariyerinde yükselmesi çok daha zordur. Kariyer koçluğu kişilerin iş seçimlerinden meslek alanlarına, iş hayatlarında aldıkları kararlardan yürüttükleri stratejilere kadar pek çok alanda onlara destek olan ve yol gösteren bir hizmettir.

 

Kariyer koçluğu ne işe yarar?

 

Kişilerin içlerinde bulundukları meslek alanında ya da piyasada pek çok konu hakkında yetersiz bilgi ve tecrübe sahibi olmaları çok muhtemeldir. Kariyer koçları bu konularda uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Bu sebeple bireylerin kariyerlerinin herhangi bir döneminde bocaladıkları, kararsız kaldıkları, yanlış kararlara meyil ettikleri ya da ne yapacaklarını bilemedikleri durumlarda; kariyer koçları onlara bir akıl hocası niteliğinde destek olur ve yol gösterir. Kariyer koçları, danışanlarla tecrübelerini ve bilgilerini paylaşarak onları doğru yönlendirir ve kariyerlerini olduğundan daha iyi bir noktaya taşımalarına yardımcı olurlar. Böylelikle kişilerin yükselmesi ve başarıya ulaşması daha doğru, hızlı ve kolay bir süreçte devam eder.

 

Kariyer koçluğu hizmeti

Kariyer koçluğu hizmeti, isteyen her kişinin alabileceği bir hizmettir. Köln kariyer koçluğu hizmeti her bireye yer ve mekan gözetmeksizin bu hizmeti alabilme fırsatı sunmaktadır. Uzaktan seanslar ve eğitimler sayesinde artık kariyer koçluğu hizmeti mekan tanımamakta ve arzu eden her kişiye ulaşarak onların kariyerleri konusunda onlara destek ve yardımcı olmaktadır.

Yorum yapın

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

celalettin salih dost instagramcelalettin salih dost facebookcelalettin salih dost twitter

 

Şu anda mesai saatleri dışındayız. Çalışma saatlerimiz, haftaiçi 10:30 - 17:30 arasıdır.
Wir sind jetzt Außer halb der Geschäftszeiten. Unsere Geschäftszeiten sind Werktags von 10:30 bis 17:30
+ +
WhatsApp chat